Forum sojuszu Y.N.W.A

Nigdy nie będziesz szedł sam


#1 2010-11-15 08:49:36

gurukhai

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-15
Posty: 14
Punktów :   

Regulamin

Składając podanie prosimy założyć nowy wątek (temat) i postępować jak nakazuje regulamin 

Porządek musi być

    1. Imię i wiek.

    2. Link ( działający! ) do Twojego profilu*

    2a. Data założenia konta**

    3. Ilość punktów pop/off/def/ ilość zgrabionych surowców (pozycja w rankingu i punkty ).

    4. Ilość armii w % w stosunku do pop.

    5. Ile razy zaglądasz na traviana na dobę, czas spędzony ( i czy jesteś w stanie wstać w środku nocy żeby wysłać  koledze deff
        lub strzelić offem w kogoś).

    6.  Chcę do was wstąpić, ponieważ ( powód ).

    7.  Wcześniej byłem/łam w sojuszu ( nazwa ), chcę z niego wystąpić, ponieważ ( powód ).

    8.  Doświadczenie ( serwery na których grałaś/eś, pełnione funkcje itp ).

    9.  Jak oceniasz swoje szanse na pozytywne przejście rekrutacji. Dlaczego uważasz tak a nie inaczej.

    10. Jestem farmiony/atakowany przez ( nick ).

    11. Po napisaniu podania wysyłasz link do niego najbliższym osobom z naszego sojuszu prosząc o wypowiedzenie się w Twoim temacie. Podaj nicki tych osób.

    12. Jeśli chcesz coś powiedzieć o sobie, to zrób to tutaj.

    13.  Z chwilą złożenia podania zakazuje się kasowania raportów off, deff i z handlu.


* UWAGA
Działający link to NIE jest coś takiego: http://s1.travian.pl/dorf1.php
Jak uzyskać poprawny link? Jeśli nie wiesz, to zadaj sobie trochę trudu i się dowiedz

** Nie pamiętasz? Użyj ptaszka w profilu Jeśli ktoś nieobyty, to kod na ptaszka jest taki: [#0]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-ultimateninja.pun.pl www.metin2-fan.pun.pl www.pokemonfunn.pun.pl www.chaotic.pun.pl www.forumgraonaruto.pun.pl